Deveti trijumf Rome u nizu

U dvoboju 25 kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na gostovanju pobijedila Sienu 2:0 te tako upisala devetu uzastopnu pobjedu što je novi rekord rimskog kluba

Strijelci za Rimljane bili su Daniele De Rossi u 70 minuti te Mancini u četvrtoj minuti sudačke nadoknade vremena

Treba reći da je domaći napadač Enrico Chiesa u 41 minuti zapucao jedanaesterac a za Sienu je svih 90 minuta odradio Igor Tudor koji je u 24 minuti dobio žuti karton

Gostujuću pobjedu ostvario je i Milan koji je pobijedio Regginu 4:1 Strijelci su bili Inzaghi 14 52 90 i Gilardino 37 dok je pogodak za domaćina postigao Parades 10

Preuzeto sa: www iskon hr