Hajduk – Dinamo 0:1

U odgođenom susretu 18 kola Prve Hrvatske nogometne lige Dinamo je u Splitu pobijedio Hajduk 1:0 Pogodak odluke postigao je Luka Modrić u 61 minuti utakmice

`Modri` su dominirali u svim segmentima igre i posve zasluženo su osvojili tri boda i upisali prvu pobjedu u Splitu nakon pet godina

Nažalost niti ova utakmica nije protekla bez navijačkog divljanja Domaći navijači u dva navrata su brojnim pirotehničkim sredstvima izazvali prekid pa je sudac Svilokos utakmicu produžio osam minuta

Nakon 18 kola Dinamo je povećao svoju prednost i sada bježi Rijeci 11 bodova dok Kamen Ingrad na trećem mjestu zaostaje 19 bodova Hajduk je ostao na osmom mjestu sa 22 boda