Bayern osigurao naslov

Remijem u Vučjem gradu Bavarci su tri kola prije kraja Bundeslige osigurali 21 naslov prvaka Njemačke Kako su nedavno slavili i u Kupu sedmi su put u povijesti uzeli duplu krunu

U nedjeljnoj utakmici 31 kola nogometaši Bayerna su na gostovanju kod Wolfsburga odigrali 0:0 Time su i teoretski tri kola prije kraja Bundeslige osvojili svoj 21 naslov prvaka Njemačke Bavarci trenutno imaju deset bodova više od drugoga Werdera a do kraja prvenstva moguće je osvojiti najviše devet bodova

Minhenski klub je ove sezone osvojio i njemački Kup te je po sedmi put u svojoj povijesti uzeo duplu krunu u domaćim natjecanjima Uz tih sedam Bayernovih dvostrukih naslova Kup i prvenstvo su u istoj sezoni osvajali još samo Schalke 04 1937 Köln 1978 i Werder 2004

U drugoj nedjeljnoj utakmici Duisburg je na svom terenu svladao Bayer iz Leverkusena sa 3-2 te tako popravio svoje izglede za ostanak u ligi Za domaćine je dvostruki strijelac bio Ishiaku 14 36 a jedan pogodak je zabio Georgiev Za Apotekare su golove postigli Sinkiewicz 18 i Barnetta 74

Preuzeto sa: www net hr