Real stigao do 31. naslova

U dramatičnom dvoboju u Pamploni Kraljevski klub je u zadnje tri minute s igračem manje okrenuo vodstvo Osasune i upisao pobjedu Time je tri kola prije kraja osigurao 31 naslov prvaka

Nogometaši madridskog Reala su tri kola prije kraja prvenstva Španjolske osigurali 31 titulu državnog prvaka jer ispred drugoplasiranog Villarreala imaju nedostižnih 10 bodova prednosti

Schusterova je družina do obrane naslova stigla zahvaljujući 2:1 pobjedi na gostovanju kod Osasune u Pamploni

U dramatičnoj utakmici domaći sastav koji se bori za ostanak poveo je u 83 minuti iz jedanaesterca preko Francisca Puñala

Iako s igračem manje Madriđani su u samo dvije minute preokrenuli rezultat golovima Nizozemca Arjena Robbena 87 te francuko-argentinskog napadača Gonzala Higuaina 89

Preuzeto sa: www net hr