Tvrđava Gradina Srebrenik

Pobjeda Intera, remi Milana

Adriano je zabio prvi pogodak za Inter

Nakon više od sto euro-utakmica Lyon je odigrao jednu bez golova Španjolci su u prvim sekundama šokirali San Siro ali su do kraja rezultat preokrenuli Adriano i Martins

Lyon – Milan 0:0
Lyon – Stadion Gerland Gledatelja: 39 000 Sudac: Konrad Plautz Austrija

Prvi put u klupskoj povijesti jednu europsku utakmicu Lyon je završio rezultatom 0:0 Tom kuriozitetu zasigurno je kumovao i izostanak najboljeg igrača Lavova Juninha koji je pauzirao zbog kartona Brazilac će igrati u uzvratu ali neće Tiago – Portugalac je parni žuti dobio u 90 minuti

U dvoboju koji nije obilovao prevelikim uzbuđenjima Milan je bio bliži pobjedi U prvom dijelu triput je Ševčenko bio u lijepim prigodama ali je u junaka domaćih izrastao vratar Gregory Coupet kojem je dvaput priprijetio i Kaka

Houllierova momčad najbliže je zgoditku bila nakon Pedrettijeva ubačaja na koji je krenulo puno igrača Lopta nije dirala nikoga no Dida je bio na oprezu te je panterskom reakcijom sačuvao mrežu Milanov golman spremno je dočekao i Tiagov dalekometni projektil u smiraj utakmice

Inter -Villarreal 2:1 1:1
Milano – Stadion San Siro Gledatelja: 60 000 Sudac: Alain Sars Francuska Strijelci: 0:1 – Forlan 1 1:1 – Adriano 3 2:1 – Martins 54

Žuta podmornica torpedirala je domaćine tek što je počelo – Riquelme je sjajno izbacio Jose Marija oči u oči s Toldom koji je prvi pokušaj odlično zaustavio ali za odbijanac Forlana više nije imao odgovor Inter se međutim brzo oporavio od šoka

Već u 3 minuti Adriana je u mutnoj situaciji zaustavio pomoćni sudac ali u 7 pomoći gostima više nije bilo Španjolcima je u opasnoj zoni loptu oduzeo Recoba proigrao Stankovića na čiji je ubačaj loše reagirao stoper Pena Previše pogrešaka da sve to ne bi kaznio Adriano

Nakon remija Milana i poraza Juvea barem jednu pobjedu talijanskim klubovima donio je Nigerijac Obafemi Martins je u 28 minuti zamijenio ozlijeđenog Recobu a u ranoj fazi drugog dijela iz blizine je okončao odličnu akciju dvostrukog asistenta Stankovića

Do kraja je Inter pritisnuo u potrazi za trećim golom no najbliže pogotku bio je Juan Roman Riquelme Argentinčev udarac iz slobodnjaka završio je u vratnici Uzvrati se na Madrigalu i San Siru igraju 5 travnja

Preuzeto sa: www iskon hr

Samir Adanalic Trener OFK Gradina

Intervju sa trenerom OFK Gradine – Samir Adenalić radi na tome da OFK Gradina bude stabilan prvoligaš

Naš je cilj da budemo u gornjem dijelu tabele. Mi smo nakon 6 godina druge lige konačno u Prvoj ligi Federacije i ovdje su ozbiljne ekipe iz Federacije i OFK Gradina će pokušati da kroz ovu godinu afirmiše i mlađe igrače a i da postanemo stabilan prvoligaš.

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …