Tvrđava Gradina Srebrenik

Huseinbašić donio važnu pobjedu Gradini

Detalj sa utakmice

Gradina je ubilježila veoma dobar start na samom otvaranju prvenstva. Na Gradskom stadionu u Kladuši savladali su domaću ekipu Krajišnika rezultatom 3:0.
U prvom poluvremenu obje ekipe su igrale otvoreno i stvarale šanse. Prvi gol pao je u 44. minuti kada je Damir Smajlović lijepo uposlio Ermina Huseinbašića koji glavom pogađa za 0:1.
U 75. minuti Gradina stiže do vodstva od 2:0. I ovoga puta strijelac je bio Huseinbašić koji je iskoristio assistenciju Muminovića i matirao golmana Krajišnika.
Samo dvije minute kasnije, isti igrač nakon odlično izvedenog slobodnog udarca postavlja konačnih Krajišnik 0:3 Gradina.

Za Gradinu nastupili: D. Zukić, A. Zukić, Džananović, Alić, Hodžić, Turudija, Muminović, M. Smajlović, Turbić, Huseinbašić i Damir Smajlović. Još su igrali: Salibašić, Muslimović te Popara.

Gradina se nakon prvog kola nalazi na 1. mjestu na tabeli, a u narednom kolu koje se igra na Gradskom stadionu u Srebrenik srebrenički plavi odmjerit će snage sa ekipom Orašja.

Kako ne dobiti stan u Srebreniku – Intervju

O problemima sa vlasništvom nad stanovima nakon stečaja firme Gromeks pisali smo prije godinu i …

Ulice Srebrenika 2023

Prijedlog novih ulica u Srebreniku

Ulice u Srebreniku dobivaju imena. Od 01.11.2023. godine u toku je javna rasprava o nacrtu …

Jedan komentar

1. svaka cast na pobjedi jos samo da pobijede orasje nema opustanja pozdrav apacima ma gdje bili duri stuttgart