Zaragoza u finalu Kupa Kralja

Nogometaši Real Zaragoze plasirali su se u finale španjolskog Kupa Kralja premda su u uzvratnom dvoboju polufinala izgubili u Madridu pred 60 000 gledatelja od Reala 0:4 0:3

Zaragoza je u prvom dvoboju slavila 6:1 te se ukupnim rezultatom 6:5 plasirala u finale `Kraljevski klub` je sjajno otvorio utakmicu nakon svega 10 minuta imao je tri pogotka prednosti a strijelci su bili Cicinho 2 Robinho 6 i Ronaldo 10 Četvrti pogodak za Real je postigao Roberto Carlos u 61 minuti i usprkos silnom pritisku domaćin nije uspio u posljednjih pola sata postići peti pogodak koji bi značio i ulazak u finale