Tvrđava Gradina Srebrenik

Uspjele probe Milana i Barce

Zbog sudara u Ligi prvaka skorašnji suparnici prvenstvene su dvoboje odradili na Veliki petak Junak milanskog derbija je Gruzijac a žutu podmornicu je torpedirao Kamerunac

U prvom dvoboju 34 kola talijanskog prvenstva Milan je u gradskom dvoboju svladao Inter s 1:0 Strijelac jedinog gola bio je Kakha Kaladze u 70 minuti Milan se tako primakao na četiri boda do vodećeg Juventusa dok je Interu pobjegao na pet bodova

Mancinijeva momčad bila je nešto bolja u prvom dijelu ali bez izrazitih prilika Domaći su proigrali u nastavku kada je prvo Kaka upropastio čisti zicer ali je pet minuta kasnije gruzijski stoper matirao Cesara Milan je praktički osigurao drugu poziciju i izravan plasman u iduću Ligu prvaka

A u ovosezonskom izdanju Champions League u utorak će u prvom polufinalnom dvoboju ugostiti Barcelonu koja je u prvom dvoboju 33 kola španjolskog prvenstva svladala Villarreal 1:0 Jedini pogodak postigao je Samuel Eto o u 11 minuti

Nakon pobjede nad još jednim polufinalistom elitnog klupskog natjecanja Barceloni za teoretsku obranu naslova prvaka nedostaje još samo pet bodova iz posljednjih pet kola Ronaldinho se odmarao za San Siro a Eto ou je prilikom pogotka sjajno asistirao Oleguer

Nakon senzacije u prvoj utakmici 34 kola engleskog prvenstva vjerojatno je riješeno i pitanje engleskog prvaka Manchester United je na Old Traffordu protiv otpisanog Sunderlanda odigrao tek 0:0 i tako prekinuo niz od devet uzastopnih pobjeda u prvenstvu

Crveni vragovi su ujedno propustili priliku približiti se vodećem Chelseaju na samo četiri boda Sunderland na čijim je vratima briljirao Kelvin Davies i s ovim bodom za pretposljednjim West Bromwich Albionom zaostaje 16 bodova

Preuzeto sa: www iskon hr

Samir Adanalic Trener OFK Gradina

Intervju sa trenerom OFK Gradine – Samir Adenalić radi na tome da OFK Gradina bude stabilan prvoligaš

Naš je cilj da budemo u gornjem dijelu tabele. Mi smo nakon 6 godina druge lige konačno u Prvoj ligi Federacije i ovdje su ozbiljne ekipe iz Federacije i OFK Gradina će pokušati da kroz ovu godinu afirmiše i mlađe igrače a i da postanemo stabilan prvoligaš.

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …