XVII kolo A1 Lige KS BiH, 25.03.2012. godine, SRC Srebenik

KK „Gradina“ – KK „Promo Donji Vakuf“    94:72 (13:15, 33:22, 23:08, 25:27)

KK „Gradina“: Kaltak, Hodžić I. 11, Adrović A. 2, Hasić I., Karić E., Horozić A. 29, Nurkanović E. 26, Hodžić J., Đonlić D. 4, Gopo 12, Jusufović, Hasić R. 10.  Trener: Vladmir Mićanović

KK „Promo Donji Vakuf“: Čaluk A. 6, Kusura 4, Vinčević 2, Kurić 7, Atić 6, Mehdić, Tunović 2, Čaluk M. 4, Mustafica 16, Pandžo 9, Ljubović 16. Trener: Suad Hodžić

U XVII kolu A1 Lige KSBiH košarkaši Gradine ubilježili su još jednu ubjedljivu pobjedu nad ekipom iz Donjeg Vakufa. Početak utakmice kao i mnogo puta do sada KK Gradina je odigrala u nešto sporijem ritmu što se odrazilo i na rezultat te prvu četvrtinu igre gosti rješavaju u svoju korist. Već u drugoj četvrtini stvari su promjenile te se odlazi na poluvrijeme sa +9 poena razlike u korist domaćina.

Kao i uvijek treću četvrtinu igre naši košarkaši su odigrali odlično, kako u odbrani tako i u napadu pa je ova četvrtina završena sa 23:08 i +24 koša razlike u korist KK Gradine. Utakmica je privedena rutinski i u zadnjem periodu igre svi košarkaši Gradine su dobili priliku za igru.

Najefikasniji u redovima domaćina bili su standardno dobri dvojac Horozić sa 29 i Nurkanović sa 26 postignutih poena. Dobru utakmicu su odigrali i sve bolji centar Gopo sa 12 poena te Hodzić Irfan sa 11 ubačenih poena. Kod gostiju više od ostalih su se istakli Ljubović i Mustafica sa po 16 postignutih poena.

Slijedeće kolo košarkaši Gradine su gosti u Sarajevu kod ekipe KK „Play Off“.