Tvrđava Gradina Srebrenik

Sevilla šokirala Reala

Nakon uvjerljive pobjede nad Valencijom u prošlom kolu madridski Real je za samo dvije minute nastradao u Sevilli Valencia je crni niz prekinula u gostima kod Mallorce

U prve dvije utakmice 11 kola španjolske lige dva identična rezultata Sevilla je na domaćem travnjaku svladala madridskog Reala s 2:0 a golove su u 19 i 21 minuti zabili Keita i Luis Fabiano Gostima je u 51 minuti isključen Sergio Ramos

Nakon dva poraza Valencija je krizu prebrodila na gostovanju u Mallorci a glavni krivac za oba zgoditka bio je Morientes

Preuzeto sa: www net hr

Samir Adanalic Trener OFK Gradina

Intervju sa trenerom OFK Gradine – Samir Adenalić radi na tome da OFK Gradina bude stabilan prvoligaš

Naš je cilj da budemo u gornjem dijelu tabele. Mi smo nakon 6 godina druge lige konačno u Prvoj ligi Federacije i ovdje su ozbiljne ekipe iz Federacije i OFK Gradina će pokušati da kroz ovu godinu afirmiše i mlađe igrače a i da postanemo stabilan prvoligaš.

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …