Seniorima opet poraz kadeti uvjerljivi

Prvi tim Gradine porazen je i u trecoj pripremnoj utakmici koju su odigrali danas u gostima sa KK Zivinice 78 Nekompatknost ekipe je jos uvijek prisutna iako to nije bilo izrazeno kao u prvoj utakmici u Banovicima Zivinicani su vro brzo poveli razlikom od desetak poena koju su drzali prvo poluvrijeme pa cak je bilo i preko 10 Nasi momci u drugom poluvremenu smanjuju na dva poena a u cetvrtom periodu i izjednacili Imali su sansu za pobjedu koju nisu iskoristili Ukupno gledano nivo igre se povecava ali fizicka nespremnost bi mogla doci izrazaja jer su Hasic i Begovic imali lakse povrede nadamo se u duelima Konacan rezultat bio je 75-70 za domace
Statisticki gledano nas najkorisniji igrac bio je Jasarevic sa 13 poena i ukupnim indeksom 13 Dobro su svoju minutazu iskoristili Hercegovac Edin i Hercegovac Miralem kao i vec standardni clan ekipa najmlađi Kenan Kaltak

Kadeti su bez ikakvih problema savladali istog protivnika rezultatom 84-66