Ronaldo je svoje odigrao?

Brazilskom napadaču koljeno je stradalo već u trećoj minuti dvoboja protiv Livorna Prve dijagnoze govore da su ligamenti koljena posve uništeni

Nije nam namjera zakapati mu karijeru no ako je suditi prema onome što u četvrtak ujutro javljaju talijanski mediji igračkim danima nekoć najboljeg nogometaša svijeta stigao je kraj

Ronaldo je naime u srijedu navečer na utakmici protiv Livorna i treći put ozlijedio koljeno ovoga puta lijevo a do nezgodnog pada došlo je već u trećoj minuti utakmice

Brazilca su u suzama iznijeli na nosilima a nakon što je obavio prve pretrage u milanskoj bolnici utvrđeno je da mu je u čašici koljena ligament potpuno potrgan

Potvrdi li se dijagnoza riječ je o ozljedi od koje se potrebno oporavljati najmanje devet mjeseci što bi za nesretnog i već poprilično izranjavanog El Fenómena doista mogao značiti kraj

Inače odgođeni susret 16 kola talijanskog prvenstva na San Siru završio je bez pobjednika 1:1 Gosti su poveli u 50 minuti pogotkom Pulzettia a Milan je do izjednačenja stigao 11 minuta kasnije iz jedanaesterca zahvaljujući Andrei Pirlu

Preuzeto sa: www net hr