Rekord Rome, Totti slomio zglob

Pobjedom protiv Empolija 1:0 Roma je ostvarila desetu uzastopnu pobjedu što je novi rekord rimskog kluba Ali jubilarni je trijumf skupo plaćen

Roma je sjajnom serijom koja je počela još 21 prosinca prošle godine izjednačila rekord Serie A U povijesti talijanskog nogometa deset uzastopnih pobjeda do sada su ostvarile tek tri momčadi – Juventus 1931-32 Milan 1950-51 i Bologna 1963-64

Trijumfom na Olimpicu njima se pridružila i Roma Strijelac pobjedničkog pogotka za Giallorosse bio je Perrota u 15 minuti S tri nova boda Roma je preskočila Fiorentinu i sada zauzima četvrto mjesto na ljestvici s 51 bodom 16 manje od lidera Juventusa

Veliko slavlje pokvarila je vijest o teškoj ozlijedi kapetana Francesca Tottija koji je slomio gležanj pa će pauzirati najmanje dva mjeseca Totti se ozlijedio već u 12 minuti nakon oštrog starta braniča Empolija Richarda Vaniglija

Totti je važniji od svih rekorda Nažalost u ključnim utakmicama bit ćemo bez njega rekao je trener Rome Luciano Spalletti

Preuzeto sa: www iskon hr