Redsi svladali Bluese

Nakon pet neuspješnih pokušaja Liverpool je napokon pobijedio suparnike sa Stamford Bridgea Pogocima Kuyta i Pennanta izabranici Rafaela Beniteza s 2:0 svladali su oslabljeni Chelsea

U prvom derbiju 24 kola Premier lige trećeplasirani Liverpool na svojem Anfield Roadu svladao je aktualne engleske prvake sa 2:0 Domaćini su ekspresno slomili Chelsea već u prvih dvadeset minuta susreta Prvi pogodak zabio je Dirk Kuyt već u četvrtoj minuti da bi prednost Redsta udvostručio Jermaine Pennant u 19

U nastavku susreta Liverpool je bez većih problema odbijao pokušaje gostiju koji su bili oslabljeni neigranjem trojice potencijalnih prvotimaca – Carvalha Terryja i Makelelea Ovom pobjedom Liverpool se približio drugoplasiranom Chelseaju na pet bodova zaostatka a Jose Mourinho u nedjelju će s velikom pozornošću pratiti drugi derbi ovoga kola – sraz Arsenala i vodećeg Manchester Uniteda Naime u slučaju pobjede gostiju mnogi smatraju da će prvenstvo biti unaprijed odlučeno jer bi ManU tada imao čak devet bodova više od kluba sa Stamford Bridgea

Preuzeto sa: www net hr