Prekinut dvoboj na Mestalli

Pomoćni sudac je posrnuo nakon pogotka kovanicom u glavu

Uzvratni susret četvrtfinala španjolskog Kupa između Valencije i Deportiva na stadionu Mestalla prekinut je u 44 minuti nakon što je pomoćni sudac pogođen kovanicom u glavu

Prekid je uslijedio niti minutu nakon što je David Villa doveo domaćine u vodstvo od 1:0 čime je bio izjednačen rezultat iz prve utakmice u La Coruni

Sudac utakmice je odsvirao poluvrijeme a potom u svlačionici obavijestio momčadi da je utakmice službeno prekinuta što je razočaralo igrače ali i razljutilo navijače na stadionu

Odigranih 44 minute obilovalo je grubostima kao što je to bio slučaj i u prvom susretu u La Coruni kada je isključen igrač Deportiva Aldo Duscher U Valenciji je već u 9 minuti isključen domaći igrač Carlos Marchena zbog udaranja Angela Arizmendia

Nastavak će se odigrati pred praznim tribinama stadiona Mestalla Utakmica će se nastaviti od 44 minute kada je bio prekid Termin će biti naknadno određen poručio je Alfredo Florez jedan od čelnika Saveza dodajući kako će se i o kazni za Valenciju raspravljati kasnije

Preuzeto sa: www iskon hr