Pirove pobjede Rome i HSV-a

Odigrane su prvi tri uzvratne utakmice osmine finala Kupa UEFA-e U četvrtfinale su se plasirali Middlesbrough Sevilla i Rapid iz Bukurešta

Naš Sergej Barbarez je postigao pogodak i asistirao ali je i promašio veliku šansu za HSV u zadnjim sekundama

Nogometaši njemačkog HSV-a svladali su u uzvratnoj u Hamburgu Rapid s 3:1 ali će u četvrtfinale ipak Rumunji koji su prvi dvoboj dobili 2:0 Pobjedu su Hamburgu donijeli Benjamin Lauth 24 Sergej Barbarez 36 i Rafael van der Vaart 63 dok je dragocjeni pogodak za Rapid zabio Mugurel Buga 51

Roma je u uzvratnom susretu na svom Olimpicu pobijedila Middlesbrough 2:1 ali zbog gola u gostima dalje idu Englezi koji su u prvom susretu slavili 1:0 Oba pogotka za Romu postigao je Brazilac Mancini 43 66-pen dok je za Middlesbrough strijelac bio Jimmy Floyd Hasselbaink 32 Revanš u Vječnom gradu je imao krvavu uvertiru

Igrači Seville plasirali su se u četvrtfinale svladavši u uzvratu na svom terenu francuski Lille 2:0 pogocima Frederica Kanoutea 29 i Luisa Fabiana 45 2 Od 26 minute Lille je igrao bez isključenoga Mathieua Bodmera da bi u 71 minuti crveni karton dobio i nogometaš Seville Jesus Navas U prvom susretu Lille je slavio 1:0

Preuzeto sa: www iskon hr