Tvrđava Gradina Srebrenik

Pijani navijač napao Lamparda

Prolaz Manchestera i Chelsea u polufinale FA Cupa krasan pogodak Ševčenka mirna egzekucija Ronalda Sve to ostalo je u sjeni divljačkog nasrtaja na Franka Lamparda

Na Otoku se opet više govori o navijačkom nasilju nego o nogometu a sve je zakuhao jedan jedini pijani navijač nakon uzvratne utakmice četvrtfinala FA Cupa između Tottenhama i Chelsea

Pobjeda od 2:1 i prolaz londonskog kluba u polufinale bili su previše za razbješnjelog mladića koji se nakon zadnjeg sučeva zvižduka provukao kroz osiguranje i krenuo u lov na skalp Franka Lamparda

Na kraju je međutim sam izvukao deblji kraj u pravoj cipelarki kojom su ga počastili Frankovi suigrači

Inače pogotke za Chelsea postigli su Andrij Ševčenko 55 i Shaun Wright-Phillips 58 dok je počasni gol za Hotspure zabio Robbie Keane iz jedanaesterca u 78 minuti

Momčad Alexa Fergusona je na svom Old Traffordu pobijedila Middlesbrough 1:0 a strijelac jedinog gola u 77 minuti bio je Cristiano Ronaldo iz jedanaesterca

Manchester United će u polufinalu igrati protiv Watforda dok će Chelsea odmjeriti snage s Blackburn Roversima

Preuzeto sa: www net hr

Samir Adanalic Trener OFK Gradina

Intervju sa trenerom OFK Gradine – Samir Adenalić radi na tome da OFK Gradina bude stabilan prvoligaš

Naš je cilj da budemo u gornjem dijelu tabele. Mi smo nakon 6 godina druge lige konačno u Prvoj ligi Federacije i ovdje su ozbiljne ekipe iz Federacije i OFK Gradina će pokušati da kroz ovu godinu afirmiše i mlađe igrače a i da postanemo stabilan prvoligaš.

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …