Tvrđava Gradina Srebrenik

Petrić obranio penal

Igrala se 93 minuta dvoboja Basela i Nancyja Rezultat je bio 2:2 domaći vratar skrivio je jedanaesterac i dobio crveni Sve izmjene već su bile obavljene Na gol je stao hrvatski centarfor

Loptu je na bijelu točku stavio Michael Chretien Petrić je obukao vratarski dres isključenog Constanza bacio se u svoju lijevu stranu i lakoćom skinuo prizemni udarac francuskog igrača Ne samo da je obranio Petrić je uhvatio loptu i tako sačuvao bod domaćinima

Gosti su na St Jakob s Parku poveli preko Kima u 31 minuti Nije dugo trajalo – nekoliko desetaka sekundi kasnije Australac Chipperfield je izjednačio U ranoj fazi nastavka Nancy je opet stigao do prednosti – zabio je Berenguer

I drugi put Basel je brzo izjednačio I opet je strijelac bio Australac ali taj put Mile Sterjovski Asistirao mu je upravo Petrić A onda se u sudačkoj nadoknadi dogodila prava drama Vratar Constanzo je oborio Diaha i zaradio crveni karton

No da Basel ne ispadne iz Europe pobrinuo se njihov najbolji strijelac asistent i – golman Nakon tri kola u skupini E Švicarci imaju dva boda i na četvrtom su mjestu Odlučujuću utakmicu igraju 30 studenoga u Krakowu protiv Wisłe

Preuzeto sa: www net hr

Samir Adanalic Trener OFK Gradina

Intervju sa trenerom OFK Gradine – Samir Adenalić radi na tome da OFK Gradina bude stabilan prvoligaš

Naš je cilj da budemo u gornjem dijelu tabele. Mi smo nakon 6 godina druge lige konačno u Prvoj ligi Federacije i ovdje su ozbiljne ekipe iz Federacije i OFK Gradina će pokušati da kroz ovu godinu afirmiše i mlađe igrače a i da postanemo stabilan prvoligaš.

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …