NK Travnik završio pripreme na moru

Nogometaši Travnika završili su morske pripreme u Gradcu gdje su boravili proteklih sedam dana Ekipa trenera Dragana Jovića u Dalmaciji je odigrala tri utakmice prvo protiv Vardara 0:0 potom Jadrana 6:1 i posljednju u Dubrovniku protiv GOŠK-a gdje su doživjeli minimalan poraz 0:1

Po blatnjavom terenu Travničani su pružili dobru igru a domaćini su jedini pogodak postigli sa bijele tačke sredinom prvog poluvremena Na samom početku utakmice usljed dosta grube igre domaćina povrijedio se povratnik u redove Travnika napadač Velimir Dolić pa je odmah i zamijenjen Nakon toga igralo se ravnopravno a najbolju šansu za izjednačenje propustio je Ibričić koji je oklijevao pa je golman domaćih spasio siguran pogodak

Travnik je utakmicu počeo u sastavu Adilović Buljina Varupa Smajić Ribić Šiljak Sarajčić Žerić Dolić Alić i Hadžiahmetović U nastavku su zaigrali još Zukić Bilobrk Ibričić Terzić Hasanspahić Lihovac i Ćurić Sredinom sedmice ekipu je u Gradcu posjetio direktor kluba Ismet Čogić koji ih je obradovao platama a uspio je pogledati i utakmicu u Dubrovniku

Preuzeto sa: www sport ba