Nijemci gube na svim frontovima

Počelo je s debaklom Elfa u Firenzi zatim su domaćini SP-a nakon ispadanja Bayerna i Werdera ostali bez aduta u Ligi prvaka a serija poraza se nastavila i u Kupu UEFA-e

Odigrane su prve utakmice osmine finala Kupa UEFA-e

HSV je s 2:0 kapitulirao u Bukureštu Niculae u 45 i Buga u 86 minuti donijeli su veliku prednost Rapidu Palermo je na svom terenu s 1:0 nadmašio Schalke pogotkom Brienze u 15 minuti

Odveć razloga za zadovoljstvo nemaju ni Francuzi Marseille je na Velodromeu poražen 0:1 od Zenita Za sastav iz St Petersburga zabio je Aršavin a svih 90 minuta za rusku je momčad odigrao Ivica Križanac

Basel je na St Jakob Parku s 2:0 nadvisio Strasbourg Prvi zgoditak već u 8 je minuti iz slobodnjaka postigao Delgado a konačni omjer postavio je u 89 Kuzmanović

Lille je doma svladao Sevillu s 1:0 i tako spasio čast Le Championnata Strijelac Dernis Sraz Udinesea i Levskog iz Sofije završen je bez golova baš kao i okršaj Steaue i Betisa u Bukureštu

Roma je nakon dugo vremena izgubila utakmicu Rimljani su u Middlesbroughu igrali bez Tottija Montelle i Nonde dok je za domaćine Viduka odigrao zadnjih deset minuta Jedini pogodak zabio je Yakubu u 12 minuti s bijele točke