XVIII kolo A1 Lige KS BiH, 30.03.2012. godine, KSC Ilidža

KK „PLAY OFF“ – KK „GRADINA“   74:62 (13:16, 23:16, 23:17, 15:13)

KK „PLAY OFF“ : Jašarević, Delalić, Šormaz 16, Vizmeg, Kalamujić F. 4, Čelebić 4, Bravo 6, Majstorić 12, Tarčin 17, Kalamujić K. 15. Trener: Prašović A.

KK „GRADINA“ : Lipjankić, Hodžić 2, Adrović , Hasić I. 2, Hujdurović 2, Horozić 17, Nurkanović 15, Bečić,  Đonlić  6, Gopo, Jusufović 2, Hasić R. 16. Trener: Mićanović V.

Nakon niza od 3 pobjede košarkaši „Gradine“ su poraženi od ekipe PLAY OFF-a sa 74:62. Teška utakmica za naše košrakaše koji su do 15. minute igre imali konce u svojim rukama nakon čega su kola krenula nizbrdo. Loša igra u odbrani te još gore u napadu koristi iskusna ekipa PLAY OFF-a i pravi seriju od 18:1 te na poluvrijeme se odlazi sa 36:32 za domaćina. I u drugom poluvremenu ista slika na terenu, loša igra Gradine koju je maksimalno iskoristio domaćin te ovo pobjedom osigurao sebi 4. mjesto na tabeli A1 lige KS BiH. Ovim porazom Gradina je izgubila 2. mjesto na tabeli tako da će početak play off-a A1 lige dočekati na 3. mjestu.

Slijedeće kolo XIX po redu KK Gradina je domaćin ekipi KK Bošnjak Novi Grad iz Hadžića. Utakmica je na programu u srijedu, 04.04.2012. sa početkom u 19:30 sati.

Pozivamo sve ljubitelje sporta da dodju u Sportsku dvoranu Srebrenik i podrže naše košarkaše. ULAZ BESPLATAN.