Mourinho u godinu dana osvojio 101 bod

Menadžer Chelseaja Jose Mourinho osvrnuo se na godinu u kojoj je londonski klub prvi put nakon 50 godina osvojio naslov engleskog prvaka a sve je bliže i obrani titule

Iza nas je sjajnih 12 mjeseci U 2005 godini osvojili smo ukupno 101 bod što je gotovo nevjerojatan učinak Na svom travnjaku nismo izgubili utakmicu ostvarili smo mnoštvo pobjeda i zaista mogu biti zadovoljan našim učinkom rekao je Portugalac

Chelsea je prošle sezone osvojila naslov prvaka te Liga kup dok su u Ligi prvaka izgubili u polufinalu od kasnijeg pobjednika Liverpoola Momčad sa Stamford Bridgea i ove sezone gura sjajno

Godinu je zaključila na prvom mjestu Premiershipa s 11 bodova više od Manchester Uniteda dok je Liverpool treći s 15 bodova zaostatka

Vjerujem kako ćemo zadržati prednost do kraja prvenstva U nogometu je sve moguće no sumnjam da nas suparnici mogu dostići dodao je strateg Bluesa

Preuzeto sa: www iskon hr