Tvrđava Gradina Srebrenik

Marseille pokorio Gerland

Fabien Barthez i Marseille slave Juninho i Lyon su očajni

U četvrtfinalu francuskog nogometnog Kupa nogometaši Marseillea su kao gosti svladali francuskog prvaka Lyon Pred 40 000 gledatelja na stadionu Gerland bio je 2:1 za Olympique

Strijelci za Olympique bili su Toifilou Maoulida u 16 te Mamadou Niang u 65 minuti dok je pogodak za Lyon postigao Fred 22 Marseille je u posljednjoj minuti ostao bez isključenog Taye Taiwoa

Plasman u polufinale izborio je i Paris St Germain koji je na Parku prinčeva pred 45 000 gledatelja porazio Lille 2:1 U prvom poluvremenu obje momčadi su zabile po jedan pogodak

Poveo je Lille u 30 minuti golom Efstathiosa Tavlaridisa no deset minuta kasnije izjednačio je Bonaventure Kalou Pobjedu je Parižanima u 57 minuti donio portugalski napadač Pedro Pauleta

U preostala dva susreta četvrtfinala sastaju se Stade Rennes i Montpellier te Calais i Nantes

Preuzeto sa: www iskon hr

Samir Adanalic Trener OFK Gradina

Intervju sa trenerom OFK Gradine – Samir Adenalić radi na tome da OFK Gradina bude stabilan prvoligaš

Naš je cilj da budemo u gornjem dijelu tabele. Mi smo nakon 6 godina druge lige konačno u Prvoj ligi Federacije i ovdje su ozbiljne ekipe iz Federacije i OFK Gradina će pokušati da kroz ovu godinu afirmiše i mlađe igrače a i da postanemo stabilan prvoligaš.

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …