Tvrđava Gradina Srebrenik

ManU i Barça obavili pola posla

Roma bez Tottija nije mogla parirati Crvenim vragovima Dva gola u mreži Donija garancija su da će United u polufinale Barça je golom Krkića slavila u Gelsenkirchenu

Roma – Manchester United 0:2 0:1
Rim Stadion Olimpico Gledatelja: 70 000 Sudac: Frank De Bleeckere Belgija Strijelci: 0:1 – Cristiano Ronaldo 39 0:2 – Rooney 66

Čini se da će Sabrina Ferilli ostati u svojim krpicama Rimska glumica koja je 2001 izvela striptiz kada je Vučica osvojila naslov prvaka Italije obećala je da će se skinuti pred navijačima ako Roma osvoji Ligu prvaka

Nakon prvog susreta četvrtfinala to je gotovo nemoguća misija za igrače Luciana Spallettija iako je lijepa Sabrina ovoga puta obećala full monty

Razlog je odlični Manchester United koji je trijumfalno prošao kroz Rim Nakon sramežljivih pola sata igre bljesak najboljeg Crvenog vraga Cristiana Ronalda donio je vodstvo engleskog momčadi U 39 minuti Portugalac je zaletio i glavom zakucao loptu u mrežu nemoćnog Donija Početkom drugoga dijela Roma je pritisnula goste no Van Der Saar je bio na visini zadatka

I onda u 66 minuti United je sretno i spretno stigao do novog gola a strijelac je bio Wayne Rooney Roma je tada krenula van banque što su Fergusonovi igrači mogli kazniti još pokojim pogotkom Tako je Ronaldo uzdrmao vratnicu a Carrick i Rooney su također bili u velikim prigodama Ovim trijumfom Manchester je stigao pred vrata polufinala koje će za Rimljane vjerojatno ostati nedosanjani san

Schalke 04 – Barcelona 0:1 0:1
Gelsenkirchen AufSchalke Arena Gledatelja: 56 000 Sudac: Kyros Vassaras Grčka Strijelac: 0:1 – Bojan Krkić 12

Poput Manchestera i Barcelona je ostvarila pobjedu u gostima Iako je katalonska momčad uzdrmana lošim rezultatima u španjolskom prvenstvu to se nije toliko osjetilo u Gelsenkirchenu Rijkaard nije mogao računati na Ronaldinha Deca i Lionela Messija no posao je obavio mladi Bojan Krkić

U 12 minuti je Thierry Henry izbio pred Neuera koji je obranio njegov udarac Francuski napadač je dohvatio odbijanac i dodao usamljenom Krkiću koji je lakoćom pogodio domaću mrežu Barça nije briljirala u drugom dijelu je Schalke bio puno bolji takmac no njemačka momčad nije uspjela doći do izjednačujućeg pogotka Tako će Barcelona na svom travnjaku najvjerojatnije potvrditi ulazak u polufinale

Preuzeto sa: www net hr

Samir Adanalic Trener OFK Gradina

Intervju sa trenerom OFK Gradine – Samir Adenalić radi na tome da OFK Gradina bude stabilan prvoligaš

Naš je cilj da budemo u gornjem dijelu tabele. Mi smo nakon 6 godina druge lige konačno u Prvoj ligi Federacije i ovdje su ozbiljne ekipe iz Federacije i OFK Gradina će pokušati da kroz ovu godinu afirmiše i mlađe igrače a i da postanemo stabilan prvoligaš.

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …