Man Utd milimetar do naslova

U prvoj utakmkici pretposljednjeg kola Premiershipa Cristiano Ronaldo je s bijele točke odlučio gradski derbi i doveo svoju momčad koračić do naslova prvaka

U prilično lošoj utakmici Manchester United je kao gost svladao Manchester City s 1:0 pogotkom Cristiana Ronalda u 34 minuti iz jedanaesterca

Bio je to Portugalčev 50 pogodak u dresu Uniteda Penal je Ronaldo izborio nakon što ga je srušio Ball Ball je u 80 minuti izborio kazneni udarac i za svoj sastav No udarac Vassella s 11 metara obranio je Van der Sar

Crveni vragovi sada imaju osam bodova i utakmicu više od Chelseaja Ako Mourinhov sastav u nedjelju ne pobijedi Arsenal na Emiratesu Manchester je prvak

Ako u srijedu 9 svibnja Fergusonovi igrači ne izgube na Stamford Bridgeu opet su prvaci

No čak i ako Chelsea dobije i Topnike i ManU u posljednjem kolu nedjelja 13 svibnja Manchesteru je na Old Traffordu dovoljan jedan bod protiv slabog West Hama za veliko slavlje

Preuzeto sa: www net hr