Lagani trijumf Brazilaca i Ganaca

I dok su se diljem Europe igrale kvalifikacijske utakmice za EURO 2008 reprezentacije Brazila i Gane su imale lagani posao u pripremnim susretima u Kuwait Cityu i Seulu

Brazilci su u Kuwait Cityu svladali domaći klub Al-Kuwait Sports Club 4:0 Strijelci za Seleçao bili su Rafael Sobis u 17 Robinho u 35 Daniel Carvalho u 53 te Kake u 78 minuti

Bila je to četvrta utakmica brazilske reprezentacije otkako je u izborničku fotelju zasjeo Dunga Treba reći da je Barcelonin superstar Ronaldinho odigrao samo jedno poluvrijeme dok Realov napadač Ronaldo uopće nije pozvan na ovo reprezentativno okupljanje

Uspješni su bili i nogometaši Gane koji su u pripremnom susretu u Seulu pobijedili Južnu Koreju 3:1 Pogotke su za Afrikance dali Gyan Asamoah 48 82 i Michael Essien 57 dok je strijelac za domaćine bio Kim Dong-hun 62

Gana je tako nastavila izuzetno uspješnu azijsku turneju na kojoj je već ranije u Yokohami pobijedila i Osimov Japan 1:0

Preuzeto sa: www net hr