XIX kolo A1 Lige KS BiH, 04.04.2012. godine, SRC Srebrenik

KK „Gradina“ – KK „Bošnjak-NG“         75:56  (17:16, 25:22, 16:07, 17:11)

KK „Gradina“ : Karić, Hodžić I. 10, Avdić, Hasić I., Horozić  7, Nurkanović E. 28, Hodžić J., Đonlić D. 6, Gopo 10, Jusufović 2, Hasić R. 12. Trener: Vladmir Mićanović

KK „Bošnjak-NG“ : Džaferović 9, Omerović, Hrgić, Mujan 6, Džafić 17, Ferhatović 6, Guhdija 16, Bešović 2. Trener: Amir Rešidović

U XIX kolu A1 Lige KSBiH košarkaši Gradine ubilježili su novu ubjedljivu pobjedu nad ekipom Bošnjaka-NG iz Hadžića. Početak utakmice kao i mnogo puta do sada KK Gradina je odigrala u nešto sporijem ritmu pa se na poluvrijeme odlazi sa prednosti od 4 poena. U trećoj četvrtini igre domaći košarkaši su zaigrali dosta ozbiljnije u odbrani i napadu te povećali razliku na 58:45. Do kraja utakmice prednost domaćina se povećavala do krajnjih 75:56.

Najefikasniji u redovima KK Gradine bili kapiten Nurkanović sa 28 poena te centri Hasić sa 12 i Gopo sa 10 postignutih poena. Kod gostiju istakli su se Džafić sa 17 i Guhdija sa 16 poena.

Slijedeće kolo je na programu 11.04.2012.g. a košarkaši Gradine su gosti u Žepču kod ekipe KK „Orlovik“.