Katastrofa Intera u Rimu

U razmaku od samo tri tjedna Roma je zadala dva teška udarca prvaku Italije Rimljani su crno-plavima prvo nanijeli jedini poraz u prvenstvu a sada su ih deklasirali u Kupu

U prvoj finalnoj utakmici Coppa Italie Roma je na svom Olimpicu slavila s čak 6:2

Već nakon četvrt sata igre bilo je 3:0 za domaće – strijelci Totti u prvoj De Rossi u šestoj i Perrotta u 15 Crespo je u 22 minuti smanjio na 3:1 ali je do poluvremena Mancini 31 vratio na tri razlike

U nastavku je Panucci u 54 minuti podigao na 5:1 potom je drugi put zabio Crespo 56 za 5:2 a Panucci je u posljednjoj minuti postavio konačni rezultat