Gradina – Velpak Sarajevo 91-88

Juniori Gradine su vec mjesec dana na pauzi i bez treninga i utakmica Ipak nismo mogli odbiti gostoprimstvo ekipi Velpak iz Sarajeva tako da smo potpuno nespremni odigrali utakmicu Nisu igrali Begovic i Sofic a Hasic je pokusao odigrati sa laksom povredom tako da smo upomoc zvali kadete 93 i 94 godista koji su poceli utakmicu na klupi
Pocetak utakmice je bio kako smo i ocekivali los za nas Lopta je ispadala iz ruku iz obruca nije bilo one brze igre u napadu i sve se svodilo na individualne akcije Prvi period bio je nerijesen dok smo u drugom gubili u jednom momentu 32-25 Ipak zavrsavamo poluvrijeme sa dva kosa viska
Drugo poluvrijeme ulaze klinci iz tek formirane kadetske ekipe i odigravaju odlicnu cetvrtinu Bilo je malo problematicno zbog straha ispocetka ali narednim minutama cak prelaze u vodstvo i umaraju protivnika dok nasi juniori sjede na klupi
U posljednju cetvrtinu ulazimo sa nerijesenim rezultatom ali nasi momci rutinskom igrom stvaraju laganu prednost koju protivnik stize ali posljednje napade su dalekometnim sutevima pogodili Adrovic i Hodzic koji osiguravaju pobjedu Gradine u odlicnoj utakmici i atmosferi

Pripreme za A2 ligu nasih prvotimaca ce poceti u Avgustu a kadeti su pokazali da ce ove sezone biti odlicna ekipa