Tvrđava Gradina Srebrenik

Gradina i Olimpic podijelili bodove

Olimpic je poveo golom Muharemovića u 20. minuti. Loptu je po desnoj strani vodio Smajić, te je potom ubacio za Muharemovića, kojem nije bilo teško matirati golmana Gradine.

I nakon vodstva, Vukovi su nastavili dominirati. Stvorili su nekoliko odličnih prilika, ali ih nisu iskoristili, pa je kazna uslijedila u 36. minuti, kada je na 1:1 nakon greške golmana Olimpica izjednačio Džafić.

Kako je utakmica odmicala, tako su fudbaleri iz Gradine polako preuzimali terensku inicijativu. Međutim, novajlija u društvu najboljih nikako nije uspijevao doći do gola Olimpica, a svi su napadai uglavnom završavali na oko 20 metara od gola gostiju.

Olimpic je posljednjih petnaestak minuta utakmice igrao sa igračem manje, nakon što je isključen Miloš Vidović.

Ipak, fudbaleri Gradine i pored bolje igre i igrača više nisu uspjeli krunisati i to pretvoriti u gol, pa je susret završio sa 1:1.

Silver Kings – pričamo o uspjehu

Ovih dana smo mogli da čitamo odlične vijesti o uspjehu Silver Kingsa, košarkaškog kluba iz …

Samir Adanalic Trener OFK Gradina

Intervju sa trenerom OFK Gradine – Samir Adenalić radi na tome da OFK Gradina bude stabilan prvoligaš

Naš je cilj da budemo u gornjem dijelu tabele. Mi smo nakon 6 godina druge lige konačno u Prvoj ligi Federacije i ovdje su ozbiljne ekipe iz Federacije i OFK Gradina će pokušati da kroz ovu godinu afirmiše i mlađe igrače a i da postanemo stabilan prvoligaš.