Gana teško protiv Nambije

Iako je Maroko toj istoj Nambiji zabio pet komada domaćin Afričkog prvenstva opet se mučio Jedini gol vrijedan druge pobjede na natjecanju postigao je Junior Agogo u 41 minuti

Nogometaši Gane opet su razočarali 45 000 gledatelja na stadionu Ohene Djan u Accri Domaći su navijači umjesto očekivane golijade Maroko je Nambiji dao pet golova u prethodnom susretu op a gledali kamilicu Jedini gol za Ganu vrijedan nova tri boda zabio je Junior Agogo u 41 minuti

Puno zanimljivije bilo je u drugom susretu skupine A u kojem je Gvineja ne očekivano pobijedila Maroko 3:2 Junak i tragičar utakmice bio je kapetan pobjedničke momčadi Pascal Feindouno koji je zabio dva gola ali i zaradio isključenje u 67 minuti zbog kojeg bi mogao pauzirati dvije utakmice

Feindouno je svoj prvi gol postigao u 11 minuti Nakon sat vremena igre na 2:0 povisio je Ismael Bangoura no odmah u sljedećoj akciji pričuvni igrač Maroka Hicham Aboucherouane smanjio je prednost Gvineje U 63 minuti iz jedanaesterca Feindouno je povećao na 3:1 a konačnih 3:2 u sudačkoj nadoknadi postavio je Abdeslam Ouaddou

Preuzeto sa: www net hr