Brazil deklasirao gaučose u Londonu

Fudbaleri Brazila deklasirali su vječitog rivala Argentinu 3:0 u nedelju u supermeču na novom stadionu Arsenala u Londonu Elano je postigao dva gola a Kaka jedan za prvu pobjedu pod vodjstvom novog selektora Dunge

Brazil je poveo ve 230 u 3 minutu Elano igrač Šahtjora iz Donjecka pobjegao je igračima argentinske odbrane i postigao gol U 67 minutu Elano gotovo na identičan način postiže drugi gol Konačan rezultat postavio je Kaka u 89 minutu

I dok Dunga ima razloga za zadovoljstvo novi selektor Argentine Alfio Bazile ima razloga za brigu Argentina jeste bila bolja u polju ali je Brazil činio ono zbog čega se fudbal i igra