Tvrđava Gradina Srebrenik

Bartolović pregazio Hyundai

Unatoč neispavanosti hajdukovci su se 2:1 pobjedom nad korejskom momčadi plasirali u finale Lunar New Year Cupa u Hong Kongu Oba gola za veliki preokret djelo su Mladena Bartolovića

U prvoj utakmici na hongkonškim pripremama Hajduk je pobijedio korejsku momčad Ulsan Hyundai i ušao u finale Lunar New Year Cupa gdje ih u nedjelju čeka domaćin turnira Hong Kong

Pred oko tridesetak najvjernijih navijača iz Hrvatske bijeli su loše otvorili utakmicu

U 20 minuti Korejci su poveli Pereira je ubacio u Hajdukov peterac ispred Varvodića su bila usamljena čak tri igrača Hyundaija a Lee Jin Ho bio je viši od našeg vratara i zabio glavom

Desetak minuta poslije Hrgović je iz slobodnog udarca pogodio vratnicu a sve bolju igru Hajduka okrunio je pet minuta prije kraja prvog dijela Mladen Bartolović svojim prvim pogotkom Opet je ubacio Hrgović Andrić je loptu odbio do dvostrukog strijelca koji s desetak metara vara vratara Kwanga

Kombinatorna igra Hajduka uz dosta udaraca iz daljine isplatila se u 64 minuti Bušić je dobro pronašao Bartolovića koji ulazi u šesnaesterac i s desetak metara gađa u kut za veliki preokret i finale turnira

Hajduk je pobjedu zadnjih deset minuta branio s igračem manje Zbog grubog je starta isključen Andrić a pri samom kraju Korejcima je poništen zgoditak zbog prekršaja nad Buljatom

Preuzeto sa: www net hr

Samir Adanalic Trener OFK Gradina

Intervju sa trenerom OFK Gradine – Samir Adenalić radi na tome da OFK Gradina bude stabilan prvoligaš

Naš je cilj da budemo u gornjem dijelu tabele. Mi smo nakon 6 godina druge lige konačno u Prvoj ligi Federacije i ovdje su ozbiljne ekipe iz Federacije i OFK Gradina će pokušati da kroz ovu godinu afirmiše i mlađe igrače a i da postanemo stabilan prvoligaš.

NAŠA SUGRAĐANKA: Selma Omerović novi trener ŽNK Iskra Bugojno

Selma Omerović novi je treneri ženskog nogometnog kluba Iskre iz Bugojna. Ona je u prethodnoj sezoni …