Barca i Juve primili sedam komada

U prvim utakmicama četvrtfinala nacionalnih Kupova prekinute su dugačke serije nepobjedivosti lidera španjolskog i talijanskog prvenstva Katalonci su nastradali u Zaragozi a Torinezi od Rimljana

U prvom susretu četvrtfinala španjolskog kupa Kralja Zaragoza je pobijedila Barcelonu 4:2 3:1 i tako prekinula niz od 18 uzastopnih pobjeda aktualnog španjolskog prvaka

Utakmicu je odlučilo ludih pet minuta u kojima je domaćin postigao tri pogotka Strijelci su bili Diego Milito 23 i Ewerthon 25 27 Lider prvenstva se vratio u meč golovima Larssona 37 i Ronaldinha 62 – 11m ali je Milito u četvrtoj minuti nadoknade iz jedanaesterca potvrdio pobjedu domaćina

Juventus je do okršaja s Romom ove sezone izgubio samo na San Siru od Milana No Capello je za Kup-utakmicu na klupi ostavio Zambrottu Cannavara Vieiru Emersona i Del Piera a na tribine poslao Ibrahimovića i Roberta Kovača

To kockanje mu se nije isplatilo pa su gosti i bez ozlijeđenog Tottija zgodicima Mancinija 38 Damiana Tommasija 61 i Simonea Perrotte 68 poveli s čak 3:0 Oba pogotka za domaćine postigao je Alessandro Del Piero 72 90 4 koji je zajedno s Emersonom u igru ušao tek u nastavku

Preuzeto sa: www iskon hr