Ajaxovci za kaznu trenirali na Božić

Nezadovoljan igrom i zalaganjem svojih igrača u susretu protiv Vitessea trener nizozemskog prvoligaša Ajaxa Henk ten Cate kaznio je momčad treningom na Božić

Zbog poraza 2:4 od Vitessea prvotimci Ajaxa su Božić umjesto u krugu obitelji proslavili na stadionu Arena odrađujući žestoki trening

Igrači su bili nedisciplinirani nisu se dovoljno zalagali i zbog toga su kažnjeni poručio je Henk ten Cate

Ajax je protiv Vitessea nakon prvog poluvremena vodio 2:0 a potom je u nastavku utakmice primio četiri pogotka od čega dva u posljednje dvije minute utakmice

Nakon 18 kola na prvom mjestu nizozemskog prvenstva se nalazi PSV Eindhoven sa 49 bodova AZ na drugom mjestu ima devet bodova manje dok je Ajax treći sa 11 bodova manje od PSV-a

Preuzeto sa: www net hr