Džanan Musa vodio Real Madrid do pobjede

Košarkaši Real Madrida su savladali Granadu u gostima rezultatom 82:62 u 16. kolu španske Endesa lige.

Real Madrid je dobro otvorio susret i nakon prve četvrtine je imao prednost 19:14, a na poluvrijeme su Kraljevi otišli sa plus osam (32:24).

Granada je na početku treće četvrtine napravila seriju 11:2 i povela sa 35:34, no to je bilo sve što su domaćini uspjeli uraditi.

Ubrzo je Real ponovo preuzeo kontrolu nad utakmicom i u posljednju dionicu ušao s dvocifrenom prednošću (57:46), te je rutinski priveo susret kraju.

Real je do pobjede vodio sjajni Džanan Musa koji je susret završio s 20 poena, 5 skokova i 4 asistencije.

Real Madrid je ovom pobjedom ostao na liderskoj poziciji u Endesa ligi s omjerom od 13 pobjeda i 3 poraza. KLIX

Objava Džanan Musa vodio Real Madrid do pobjede pojavila se prvi puta na Radio Srebrenik.