Odbojkaši otvorili drugi dio polusezone sa nova tri boda, odbojkašice osvojile set

Piše: A.J.

Objavljeno: 15.2.2015

Za vikend je otvorena nova odbojkaška polusezona Superlige FBiH – grupa Sjever. Odigrane su utakmice X (desetog) kola. Odbojkaši „Gradine-Herceg“ su se u svom stilu vratili na parket. Nova lagana pobjeda bez izgubljenog seta dodatno je učvrstila vodeću poziciju. U subotu su gostovali kod ekipe iz Zavidovića koji nisu uspjeli pronaći način da pruže veći otpor našim odbojkašima. Prva dva seta završila su rezultatima 25:15; 25:7, a u trećem setu Gradinini odbojkaši su samo potvrdili pitanje pobjednika. Bilo je 25:14 za konačnih 3:0 i nova tri boda.

(M) MOK „ZAVIDOVIĆI“ – OK „GRADINA HERCEG“
       0:3 ( 15:25, 7:25, 14:25 )

656

(Ž) OK „STARS“ Živinice – OK „GRADINA-HERCEG“
       3:1 ( 25:22; 25:; :25; 25: )

Odbojkašice su s druge strane uspjele osvojiti jedan set. Prva dva seta išla su u korist domaćinu iz Živinica rezultatima 25.22 i 25:20, dok su u trećem setu naše odbojkašice ipak pokazale da posjeduju volju i određeni kvalitet, dobivši taj set rezultatom 12:25. Nažalost, manjak iskustva Gradininih odbojkašica išao je u korist domaćim igračicama koje su četvrti set osvojile rezultatom 25:14, za konačnu pobjedu od 3:1.

Prvoj osnovnoj školi srebro na federalnom takmičenju u odbojci

U nedjelju, 10. juna u Sarajevu u sportskoj dvorani “Srce” Buća Potok odigrano je federalno …

OŠ Duboki potok federalni prvak u muškoj odbojci

U nedjelju, 10. juna ove godine u Sarajevu održano je federalno takmičenje iz obojke. Muška …