XXI kolo A1 Lige KS BiH, 17.04.2012. godine, SRC Srebrenik

KK „Gradina“ – KK „Igman“   95:81 (19:21, 26:13, 25:19, 25:28)

KK „Gradina“ : Karić, Hodžić I. 8, Avdić 5, Hasić I. 10,Adrović 2, Horozić 21, Nurkanović 24, Hodžić J., Đonlić D. 6, Gopo 10, Bečić, Hasić R. 9. Trener: Vladmir Mićanović

KK „Igman“ : Stanić 14, Tiganj 2, Albinović 5, Lazić 3, Husika 18, Jamaković 16, Varaga 16, Ćatović 7. Trener: Anes Arifović

KK Gradina je u XXI kolu A1 Lige ostvarila treću pobjedu u nizu kojom je završila regularni dio sezone. Košarkaši Gradine ovog puta bili su bolji od ekipe KK „Igman“ iz Ilidže sa 95:81. Rezultat je bio neizvjestan do 12. minute igre kada Gradina pravi seriju od 16:2 i odvaja se rezultatski na 45:34 čime se završava prvo poluvrijeme. U drugom dijelu još boljom odbranom i raspoloženim napadom Gradina povećava svoju razliku na maksimalnih 88:63. U zadnjem periodu igre trener Mićanović je dao priliku svim košarkašima za igru što su iskoristili gosti i smanjili rezultat na konačnih 95:81.

U ovoj utakmici pored standardno dobrih Nurkanovića sa 24 i Horozića sa 21 poenom istakli su se i mladi reprezentativac BiH Irfan Hodžić sa 8 poena, 7 skokova i 5 asistencija. Takođe dobru utakmicu su odigrali Gopo i Hasić Ishak sa po 10 ubačenih poena. U gostujućoj ekipi više od ostalih pokazali su Husika sa 18, te centri Jamaković i Varaga sa po 16 postignutih poena.

Play off za ulazak u Premier ligu BiH počinje 28.04.2012. godine gdje se KK Gradina sastaje sa ekipom KK Spars Sarajevo.