Fudbal se vratio u grad – Nogometaši Tuzla Cityja pobijedili Gradinu u prijateljskoj utakmici

Plavi iz Srebrenika su jučer istrčali na teren prvi put nakon četiri mjeseca, a susret sa premijerligašem iz Tuzle privukao je pažnju velikog broja gledalaca koji su pratili susret u Srebreniku.

Duga pauza ostavila je trag na fudbalere Gradine što je na kraju rezultiralo i visokom pobjedom gostiju (0-4). Momci Samira Adanalića pružili su dobru partiju u prvom dijelu poluvremena, međutim nedostatak fizičke spreme znatno se osjetio u nastavku.

Tri pogotka za ekipu trenera Zlatana Nalića postigao je Vojo Ubiparip u 24., 70. i 90. minuti, dok je jedan gol zabio Ivan Kostić u 80. minuti.

Ovo je bila treća pripremna utakmica ekipe iz Simin Hana i zanimljivo je da još nisu primili gol.

Objava Fudbal se vratio u grad – Nogometaši Tuzla Cityja pobijedili Gradinu u prijateljskoj utakmici pojavila se prvi puta na Radio Srebrenik.