Tvrđava Gradina Srebrenik

Falkonsi bili na koljenima pa se izvukli u zadnjim sekundama

Pravi derbi. Dvije kadetske ekipe koje pretenduju za najviši plasman odmjerile su snage u prvom kolu. Pioniri Kingsa nisu nimalo razočarali čak su uz malo rutine mogli do puno boljeg rezultata. Ipak 55-31 protiv pionira koji mogu do prvaka nija razočaravajuće.

Naši kadeti su otvorili odlično utakmicu. Brzo su napravili razliku od plus 10 pa čak i plus 17 u prvoj četvrtini. Ta razlika od 10-15 poena održavala se do zadnje četvrtine gdje smo napravili ogroman broj nepotrebnih prekršaja tako da su četiri igrača Kingsa morali napustiti teren prije kraja. Falkonsi to pametno koriste i 7 sekundi prije kraja izjednačavaju rezultat. U produžetku, Falkonsi koji nisu bili opterećeni faulovima odnose pobjedu.

Ostaje samo da čestitamo igračima obje ekipe na fer igri. Kadeti su odigrali pravi derbi a našim ostaje da se pripreme za revanš u Tuzli. I da ne zaboravimo da se zahvalimo navijačima koji su u neobično velikom broju dali podršku našim košarkašima.