Bodovi stigli u Srebrenik

U drugom kolu odbojkaške Superlige FBiH Srebreničani su odigrali nove uzbudljive utakmice. Odbojkašice „Gradine-Herceg“  bile su bolje od OK „Žepče“ savladavši ih rezultatom 3:0, a istim rezultatom odbojkaši  „Gradine-Herceg“ su slavili u Lukavcu.

ŽOK Žepče : OK Gradina-Herceg 0:3 (19:25, 21:25, 13:25)

Sportska dvorana KŠC „Don Bosco“, Žepče

Suci: Nermin Hanumić, Damir Lončarić

Odbojkašice Gradine-Herceg su u utakmici drugog kola Superlige FBiH odnijele pobjedu u Žepču. Prvi i drugi set uz blage uspone i padove Srebreničanke su riješile u svoju korist rezultatima 19:25 i 21:25, da bi treći set uvjerljivo osvojile rezultatom 13:25.

1gj

OK 7 Lukavac : OK Gradina Herceg 0:3 (16:25, 12:25, 14:25)

Sportska dvorana Lukavac Suci: Admir Lolić, Jasmin Subašić

Drugu prvenstvenu pobjedu odbojkaši  Gradine-Herceg  ostvarili su na gostovanju u Lukavcu. Srebreničani su sva tri seta uvjerljivo riješili u svoju korist, rezultatima 16:25, 12:25 i 14:25. S ubjedljivih 3:0 bili su bolji od OK 7 Lukavac i tako zadržali vodeću poziciju na tabeli.

1fj

U trećem kolu za predstojeći vikend u sportskoj dvorani u Srebreniku ženski odbojkaški klub „Gradina-Herceg“ će biti domaćin ekipi OK „Stars“ Živinice, dok će odbojkaši nastojati zadržati prvo mjesto dočekujući ekipu MOK „Zavidovići“.

Piše: A.J.

Prvoj osnovnoj školi srebro na federalnom takmičenju u odbojci

U nedjelju, 10. juna u Sarajevu u sportskoj dvorani “Srce” Buća Potok odigrano je federalno …

OŠ Duboki potok federalni prvak u muškoj odbojci

U nedjelju, 10. juna ove godine u Sarajevu održano je federalno takmičenje iz obojke. Muška …