Karate klub 1. Mart učestvovao na 23. Državnom prvenstvu za Kadete, Juniore i U21 u Tuzli

karate

Na 23. Državnom prvenstvo za Kadete, Juniore i U21, održanom danas  u Tuzli, učestvovalo je 104 karate kluba sa 572 takmičara i 65 ekipa.. Karate klub ”1. Mart” Srebrenik je učestvovao sa 5 takmičara, i osvojio je jednu bronazanu medalju.

Bronazanu medalju osvojio je Salihbašić Sakiib, a pored njega klub su na takmičenju predstavljali i  Ibrišimović Lejla- kategorija kate kadetkinje , Suljić Adis- kategorija kate kadeti, Džombić Nuraga- kategorija borbe kadeti -52kg, te Hadžić Minela- kategorija kate U21 , koja je u borbi za 3.mjesto izgubila te time zauzela 5.mjesto.