Poraz reprezentacije BiH u Tallinnu

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine je u prijateljskoj utakmici u Tallinnu porazena od Estonije rezultatom 1:0 1:0 Jedini pogodak na stadionu Le Coq Arena pred oko 7 000 gledatelja postigao je

Vikemae u 35 minuti susreta Nogometasi BiH prikazali su jos jednu slabu partiju Nakon pocetne inicijative i dvije poluprilike Bajramovica bh reprezentativci su prepustili sredinu terena Estoncima koji su u 35 minuti iz prve sanse postigli pogodak

Nakon primljenog gola nogometasi BiH krenuli su nesto ofanzivnije ka golu Estonije ali nije bilo pravih prilika sve do finisa Tek u 72 minuti reprezentativci BiH ozbiljnije su ugrozili domaceg golmana

Bolic je nakon asistencije Barbareza sutirao direktno u estonskog vratara a odbijenu loptu u gol nije uspio poslati Grujic

Dobru priliku u 84 minuti imao je i Bajramovic koji je sa pet metara sutirao pored gola a dvije minute kasnije iz izgledne pozicije nije bio precizan Bolic

Posljednju priliku u susretu imali su domaci nogometasi preko Nemeeloa koji je sa deset metara pogodio stativu

Naredni mec reprezentacija BiH odigrat ce 3 rujna kada u okviru kvalifikacija za SP docekuje Belgiju

Preuzeto sa: www bljesak info