Radnički poražen u Gabeli

Fudbaleri Radničkog poraženi su danas od NK GOŠK Gabela rezultatom 2:1 u okviru 26. kola 1. lige FBiH.

Radnički je dobro otvorio susret i stekao prednost već u trećoj minuti golom Aljukića.

Domaća ekipa se vratila u igru u sredinom prvog dijela kada Darko Dajić pogađa mrežu Šabića u 24. minuti za 1:1.

U drugom poluvremenu, tačnije u 53. minuti domaći dolaze u vodstvo preko Mirsadaa Ramić, a do kraja susreta mreže se nisu tresle i ostalo je 2:1 za GOŠK koji se današnjom pobjedom podigao na drugo mjesto 1. lige FBiH.

U narednom, 27. kolu FK Radnički Lukavac dočekat će NK Travnik na Stadionu Jošik. Srebrenik.NETwork